top of page
  • Przemysław Sobik

Pomiary godne zaufania aż do zakresu nano

Zaktualizowano: 5 cze 2018

Finansuj leasingiem laserowy miernik wielkości cząstek ANALYSETTE 22 NanoTec firmy FRITSCH


FRITSCH to rodzinne przedsiębiorstwo czwartej generacji. Wszystkie przyrządy FRITSCH wytwarzane są według wysokich kryteriów jakościowych. Innowacyjne rozwiązania są oparta na wieloletnich doświadczeniach i wymogach rynkowych.

ANALYSETTE 22 Nano Tec jest idealnym, uniwersalnie stosowanym laserowym miernikiem wielkości cząstek dla efektywnej analizy rozkładu uziarnienie w zakresie 0,01 – 2100µm.

Do licznych zalet tego urządzenia należą między innymi: szybka, automatyczna analiza uziarnienia; prosty pomiar w krótkim czasie i wysoka dokładność dzięki wyznaczeniu w 110 klasach; przyjazna obsługa dla użytkownika, szybka i prosta zmiana pomiędzy pomiarami na sucho i mokro oraz łatwe czyszczenie. Dodatkowymi atutami wartymi podkreślenia są: czas pomiaru dla większości pomiarów wynosi poniżej jednej minuty i można go przedstawić w dostosowanym do potrzeb użytkownika protokole pomiarowym; kompaktowa budowa oraz dodatkowe moduły, które pozwalają na rozdrobnienie badanego materiału według potrzeb, dla pomiarów na mokro względnie na sucho. Wszystko to pozwala na kupno dokładnie tylko tego co jest potrzebne dla Państwa zadań.


Warto też nadmienić, że szczególnie praktyczny w ANALYSETTE 22 Nano Tec jest duży zakres pomiarowy wynoszący 0,01 – 2100 µm i nie wymagający żadnej przebudowy elementów optycznych. W tym celu zmieniana jest odległość pomiędzy detektorem i celą pomiarową przez układ automatycznego przesuwu. W celi pomiarowej znajdują się przygotowane przez jednostkę do dyspergowania cząstki próbki, które oświetlane są strumieniem laserowym. Przez zmianę odległości pomiędzy detektorem i celą pomiarową uwidoczniony jest każdorazowo inny zakres kątowy rozproszonego światła. Z tych danych pomiarowych wyznaczany jest rozkład uziarnienia.


Jeżeli jesteś zainteresowany Leasingiem laserowego miernika ANALYSETTE 22NanoTec to wiedz, że angażując niewielki kapitał własny, użytkujesz analizator już po uiszczeniu wpłaty początkowej.

Masz więcej pytań odnośnie leasingu? Skontaktuj się z nami!

https://www.apeflkrakow.pl/leasing-efl-krakow-malopolskaJeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o samym laserowy mierniku wielkości cząstek skontaktuj się z generalnym przedstawicielem firm Fritsch: http://www.silesia-projekt.com.pl0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page