top of page
  • Przemysław Sobik

Międzynarodowe Targi Eurolab i Crimelab 2019 w Warszawie! Leasing, pożyczka dla Nauki!

Zaktualizowano: 25 mar 2019

Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab, oraz Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej w tym roku odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki, w dniach 13-15 marca 2019r.


Pani Joanna Komor jako pełnomocnik Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. kolejny raz weźmie udział w targach EuroLab i CrimeLab.

Podczas spotkania z Panią Joanną będą Państwo mieli możliwość uzyskania porady dotyczącej nowych możliwości jakie daje finansowanie leasingiem lub pożyczką. Zdajemy sobie sprawę, że coraz częściej przedsiębiorcy, instytuty, uczelnie wyższe korzystają z dofinansowania w ramach dotacji UE czy też grantów. Nie wszyscy są jednak w stanie sfinansować we własnym zakresie 100% wartości np. aparatury badawczej, nawet jeśli po kilku miesiącach otrzymają zwrot części środków w postaci dotacji.

Leasing udzielany na czas trwania dotacji (zazwyczaj 24 - 36 miesięcy), przynosi wiele dodatkowych korzyści, gdyż po okresie leasingu sprzęt można wykupić już za 1% wartości początkowej, firma nie musi angażować dużych nakładów finansowych, a wartością dodaną są korzyści podatkowe wynikające z leasingu. Warto też nadmienić, że taka forma finansowania sprzętu jest bardziej korzystna niż najem.

Zapraszam do odwiedzin naszego stoiska B10 na targach EuroLab w dniach 13-15 marca 2019r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie będą Państwo mogli uzyskać wszystkich niezbędnych informacji dotyczących wspomnianych możliwości.www.apeflkrakow.pl

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page